Biznesowe rozgrywki piłkarskie • wynajem i organizacja wydarzeń sportowych
22 243 07 72info@halapilkarska.pl
Hala Piłkarska Bemowo

LIGA OPIS WYDARZEŃ SZÓSTEJ RUNDY SPOTKAŃ

W Lidze Biznesu obejrzeliśmy tylko dwa mecze, dwa zostały przełożone, a ZTM nie dotarł po raz kolejny na zawody i oddał walkowera. Lider tabeli Kordiał pokonał Eservice 5:3. W kadrze Kordiału pojawiło się kilku nowych zawodników i zaprezentowali się na prawdę dobrze. Szczególnie gracz środka pola Sergiej Zahidulin rozegrał świetny mecz. W drugim spotkaniu Loando pokonało Cezara wysoko, 5:1. Dzięki coraz lepszej formie w ostatnich tygodniach są już na drugim miejscu w tabeli.

Pierwsza Liga Halowa to jak zawsze dużo emocji, a przede wszystkim bramek. Royal Cars wygrywa kolejny mecz, tym razem z Caritas Polska 11:7. Trzecia wygrana z rzędu na koncie graczy Orła Cień, 9:6 z Media Markt. Dobrej passy z poprzedniej kolejki nie podtrzymali piłkarze Coca Coli, notują porażkę z King Dystrybucja 7:4.

W drugiej lidze również 3 mecze. PKO Ubezpieczenia wysoko pokonuje FC Nankacu. Drużyna Nankacu miała walczyć o najwyższe cele w lidze, ale chyba tego sezonu nie zaliczą do udanych. Skutecznością błysnął napastnik PKO, Kamil Zawistowski, do siatki trafił aż 6 razy. Wyrównane mecze pomiędzy ADP Polska i Zakwasem 8:9 oraz Geriatricem a TVP Sport 8:6.   

Tarcza finansowa 2.0

Zaufali nam

DPD Polska
Leroy Merlin
PZU
Baker McKenzie
PWPW
Naczelna Rada Adwokacka
Carolina Toyota Wola
InterCars
Cinema City
TVP
Legia Soccer Schools
BGŻ BNP Paribas
PKP PLK